BUDMAX - "dobry montaż to podstawa"

Budmax to firma która od wielu lat dostarcza i montuje stolarkę okienną, rolety, bramy, automatykę oraz ogrodzenia. Budmax to przede wszystkim świetni doradcy techniczni oraz wykwalifikowana grupa montażowa. Firma stawia bardzo duży nacisk na profesjonalną obsługę i usługę. Wiemy, że w dzisiejszych czasach wybór dobrego produktu to tylko połowa sukcesu – dobry montaż jest równie ważny.

Nie boimy się nowych wyzwań i wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia dostępne w branży stolarki otworowej. Ciągle się szkolimy i pogłębiamy wiedzę naszych pracowników poprzez uczestnictwo w targach i prezentacjach najnowszych technologii.

Doradzamy w sprawach technicznych, proponujemy optymalne rozwiązania systemowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Staramy się poznać oczekiwania naszych klientów i dopasować odpowiednie rozwiązanie na każdą sytuację – bo każda budowa / inwestycja jest inna i należy do niej podejść w sposób indywidualny!

Kompleksowość naszych usług jest ważnym argumentem. Firma Budmax przeprowadzi prace zarówno w nowym obiekcie jak i dokona wymiany stolarki w domach już zamieszkałych lub innych obiektach już użytkowanych.

Szeroka oferta produktowa i spory zespół specjalistów sprawia, że wszystkie tematy związane z szeroko pojętą stolarką budowlaną można zlecić jednej firmie.

Budmax to dobry wybór dla ludzi, którzy szanują swój czas i pieniądze. Wybierając Naszą firmę otrzymujesz profesjonalną i kompleksową usługę.

Naszymi klientami są zarówno:
– osoby indywidualne
– małe firmy budowlane
– duże przedsiębiorstwa
– wspólnoty mieszkaniowe

Sprawdź nas i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem :]

POBIERZ NASZĄ ULOTKĘ W FORMACIE PDF
POBIERZ