Nakło Nad Notecią

Realizacja tego zadania polegała na dostawie i montażu pasywnych okien marki Abakus bluEnergy. Taka stolarka okienna gwarantuję doskonałą izolację cieplną i akustyczną. Powyższy produkt wytwarzany jest na 6-cio komorowym profilu  Salamander bluevolution 82, o szerokości zabudowy 82mm. Okucia oknien to Roto NT oraz klamki aluminiowe Roto Secustic . W standardzie okna bluEnergy posiadają ciepłe ramki międzyszybowe.

Dodatkowym elementem realizacji tego zadania był montaż drzwi tarasowych typu HS. Ten rodzaj okna pozwala na bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń, a niski próg i łatwa jego obsługa zachęca do częstego korzystania. W drzwiach tarasowych typu HS producent zastosował cztery punkty ryglowania co zapewnia doskonałą ochronę przed włamaniem.

Do zamknięcia otworu garażowego wykorzystana została automatyczna brama segmentowa marki AW Wiśnowski.

Zgodnie z wytycznymi naszego Klienta, stolarka okienna została wykonana zgodnie z technologią „ciepłego montażu”. Polega to na użyciu taśm paroszczelnych i paroprzepuszczalnych. Celem takiego  zabezpieczenia jest ochrona pianki montażowej przed wpływem warunków atmosferycznych, co jeszcze bardziej poprawia termiczne i akustyczne właściwości okien pasywnych.

Kolor stolarki: antracyt